خانه / روش تحقیق در مدیریت زمان

روش تحقیق در مدیریت زمان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بدون شک یکی از ارزشمندترین و کمیاب ترین سرمایه های انسان وقت است برخلاف پول، فرصت ها یا مقام، هیچ وقت تبعیض و تفاوتی بین اشخاص قائل نمی شود به نحوی که هر کس هر شبانه روزش ۲۴ ساعت دارد، نه کمتر و نه بیشتر

دسته بندیمدیریت
فرمت فایلdoc
حجم فایل۴۴۸ کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

اولین قدم شما بهتر است این باشد که مدتی از وقت طلایی خود را صرف مطالعه و برنامه ریزی در زمینه مدیریت زمان نمایید تا با مهارت های مدیریت زمان آشنا شوید.

جوامع امروزی جوامعی هستند که در آنها تعداد ساعات کافی در طول روز وجود نداردفناوریهای نو محیطی فراهم آورده اند که تقریبا در مدت زمان کم می توان به خیلی از اطلاعات دسترسی پیدا کرد و خیلی کارها را سریعتر و آسانتر انجام داد اما تمایل به سریعتر انجام دادن کارها و بیشتر کار انجام دادن روز  به  روز بیشتر می شود.این رویکرد که همواره با بشر همراه بوده  است این احساس را برای او به وجود آورده  است که از زمان عقب می ماند و نمی تواند از آن به صورت موثر بهره گیرد. تاریخ به ما می گوید که مدیریت ضعیف زمان یک مسئله قدیمی است، مسئله ای است که فناوری آن را به وجود نیاورده  است و آن را نمی تواند حل کند.

   در شرایطی که ابزار بیشتری برای مدیریت زمان در اختیار داریم و فرایند های اداری، کمتر درپیچ و تاب تشریفات اداری و کاغذ بازی گم می شوند، مدیریت ضعیف زمان را کمتر می توان مخفی کرد. مدیریت زمان موضوعی است که همه ما، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای، نیاز داریم با آن روبرو شویم تا در زندگی موفق شویم . راه های مختلفی برای بیان درک ما از زمان وجود دارد. حرکت ماه، ساعت آفتابی،اذان،عباراتی مانند “وقت طلاست” گویای این توجه است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره ی linkfail

همچنین ببینید

مبانی نظری هوش بازاریابی و بررسی رفتار مصرف کنندگان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. مبانی نظری هوش بازاریابی و بررسی …